Bişeyler yapalım

 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Revopoint 3D Scanner Mıraco Pro

Temmuz15 Teslim

Ürün yorumu yok
Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 7 İş Günüdür
Bu Ürüne Özel Ücretsiz Kargo !

63.549,12 Kdv Dahil
Havale ile %3 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
1920,00 $ 1756,50
           
Ürün Kodu 18125442
Stok Kodu Revopoint 3D Scanner MIRACO PRO
Ürün Durumu YENİ
Garanti Süresi 12-24 AY
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

 

 

 

 

 

MIRACO

 

 


Revopoints'in ilk bağımsız 3D tarayıcısı MIRACO ile tanışın. Tüm profesyonel tarama ihtiyaçlarınızı desteklemeye hazırdır. İster küçük ister büyük nesneleri yakalamak isteyin, dört Derinlikli Kamera sistemi her şeyin üstesinden gelebilir.
MIRACO ve MIRACO Pro arasındaki farklar


MIRACO'da 16 GB RAM bulunurken MIRACO Pro'da 32 GB RAM bulunur. MIRACO Pro, RAM miktarının yanı sıra Yakın mod ve Uzak mod kalibrasyon kartlarıyla birlikte gelirken, MIRACO yalnızca Yakın mod kalibrasyon kartına sahiptir. Araba gibi özellikle büyük nesneleri taramayı planlıyorsanız, böyle bir taramanın oluşturacağı daha yüksek sayıda kareyle başa çıkmak için daha iyi donanıma sahip olduğundan 32 GB RAM modelini almanız önerilir.

 

Büyük Ol, Küçük Ol


MIRACO, gelişmiş dörtlü Derinlik Kamerası yapılı kızılötesi ışık sistemiyle büyük ve küçük nesneleri yakalayabildiğinden tarayıcıları bir daha değiştirmenize gerek kalmaz. Karmaşık ayrıntıları veya şekil verilerini yakalamak için taramanın ortasında modları bile değiştirebilirsiniz.

 

Cerrahi Doğruluk
0,05 mm'ye varan doğrulukla en küçük ayrıntıları yakalama veya 0,5 mm'ye varan doğrulukla geniş yüzey alanlarını hızla yakalama arasında geçiş yapın.

 

İki Çekim Modu

 

•    Tek Çekim Modu: MIRACO'nun hassas izleme, yüksek doğruluk ve minimum nokta bulutu çakışması ile özellik açısından zengin veya özelliksiz nesneleri yakalamayı çok kolay hale getiren Tek Çekim modu ile renk kontrastlı yüzeyleri izleme veya bunlarla uğraşma konusunda endişelenmeyin. .

 

•    Sürekli Mod: 3D modellerin hızlı olmasını istediğinizde Sürekli mod, Yakın ve Uzak modunda tarama için 15 fps'ye varan tarama hızlarında sorunsuz ilerlemeyi sağlar.
Göz Kamaştıran Renk

 

MIRACO'nun 48 megapiksel RGB Kamerası ile hareket bulanıklığı hatalarını önlemek için Tek çekim modunda veya daha hızlı renkli model oluşturmak için Sürekli modda sizi WOW yapacak dokulu renkli 3D modeller oluşturun.

 

Kablo Yok, PC Gerekmiyor


Dizüstü bilgisayar taşıma veya kablolarla uğraşma endişesi duymadan her yere gidin ve dünyanın en hafif (750 g) bağımsız 3D tarayıcısıyla her şeyi tarayın. Optimum el-göz koordinasyonu için döner tablalı tarama veya sabit iki elle elde taşınır tarama arasında sorunsuz geçiş yapın.

 

Güç Merkezi Ellerinizde


MIRACO'nun güçlü 8 çekirdekli 2,8 GHz işlemcisi, 16 GB RAM (5.000'e kadar yakalanan kare) veya 32 GB (10.000'e kadar yakalanan kare) ve 256 GB sabit diskiyle taramaları hızlı bir şekilde yakalayın ve işleyin. 16 GB ve 32 GB sürümleri arasındaki temel fark, işlenmesini önerdikleri tarama karelerinin sayısıdır. Genellikle ham veri miktarı arttıkça tarama, birleştirme ve haritalama işlemleri için daha fazla bellek gerekir.

 

Dayanıklı Tasarım


MIRACO'nun IP45 özelliği ve -10°C ile 40°C arasında değişen çevresel çalışma sıcaklıkları, çoğu ortamda kullanımının güvenli olduğu anlamına gelir.

 

Tarama Portalınız


MIRACO'nun 6" 2k arkadan aydınlatmalı AMOLED dokunmatik ekranında taramalarınızın kristal netliğinde şekillendiğini görün. Ekran açısını 180°'ye kadar ayarlayarak her açıdan kolay görüntüleme olanağı sağlayın. Selfie taramaları için ekran bile yukarı döndürülebilir.

 

Uzun Taramalar, Hızlı Şarj


MIRACO'nun enerji tasarruflu donanımı ve 5.000 mAh pilinin sağladığı 2 saate kadar tarama ile zaman ayırın. Ve 50W hızlı şarjla MIRACO'yu yalnızca 35 dakikada %80'e kadar şarj edebilirsiniz.

 

Güçlü Yerleşik Yazılım


MIRACO, modelinizin yakalanmasını ve sonradan işlenmesini kolaylaştıran sezgisel bir kullanıcı arayüzüne sahip kendi özel tarama yazılımıyla birlikte gelir. Projenizi bir PC'ye aktarmadan model kalitesini kontrol etmek için hareket halindeyken füzyon, meshleme ve düzenleme gerçekleştirin. Çoğu 3D modelleme yazılımıyla uyumluluk için taramalarınızı STL, PLY ve OBJ olarak dışa aktarın.


Kullanışlı geniş ekran tarama için veya kolay kontrol veya sunumlar için taranan modelleri HD olarak rahatça görüntülemek için MIRACO'yu bir USB-Tip C - HDMI adaptörü veya bir DP bağlantı noktası aracılığıyla TV'lere veya monitörlere bağlayın.

 

Basit Proje Transferleri


MIRACO'nun, uygun dosya aktarımı için bilgisayarlara kolayca bağlanan ışık hızındaki Wi-Fi 6 özelliği sayesinde zahmetli dosya aktarımları konusunda endişelenmeyin veya USB-C 3.1 bağlantısı üzerinden bilgisayarınıza bağlayın.

 

Kullanıcı Dostu Takip


MIRACO'nun 9 eksenli IMU'su ve akıllı algoritmaları ile hassas çerçeve birleştirmeyi ve hızlı hareket veya dengesiz ellerden kaynaklanan daha az hatayı deneyimleyin. Ve Magic Mat (önceden yerleştirilmiş işaretleyicilerle kaplı bir mat) ile birleştirildiğinde, daha küçük veya dar özelliksiz nesnelerin taranması artık üzerlerine işaretleyici yerleştirilmesini gerektirmez.

 

Profesyoneller için profesyonel sonuçlar


•    Havacılık: Denetimler sırasında aşınma ve yorgunluk belirtilerini kontrol etmek veya yedek parçalar oluşturmak için MIRACO'nun hızlı taramalarını kullanarak doğruluk için zamandan ödün vermeden uçakları değerlendirin ve onarın.

 

•    Otomobiller: MIRACO, aracın tamamından gövde panellerine veya karbüratörlere kadar onarım, yeniden üretim, prototip oluşturma veya kalite kontrol için zaman alıcı manuel ölçümlere gerek kalmadan her parçayı yakalayabilir.

 

•    3D Animasyon: Oyun motorlarında tamamen animasyonlu 3D modellere hızlı dönüşüm için MIRACO'nun küçük veya büyük yakalama modlarını kullanarak 60 saniyeden kısa sürede tam vücut taramaları veya son derece ayrıntılı yüz taramaları yakalayın.

 

•    Koruma: Doğrudan temas olmadan koruma veya restorasyon için tarihi öğeleri fotogerçekçi renk ayrıntılarıyla dijitalleştirin, geleneksel ölçüm yöntemlerinden kaynaklanabilecek hasarları önleyin.

 

•    Eğitim ve Araştırma: İster dinozorları kazın, ister gelecek nesli eğitin, MIRACO'nun esnek tarama modları öğretmenler, öğrenciler ve bilim insanları için medya açısından zengin öğrenme içeriği veya araştırma verileri oluşturmaya yönelik zengin seçenekler sunar.

 

 

1230

Revopoint 3D Scanner MIRACO PRO

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?