Bişeyler yapalım

 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Elegoo Phecda 10 Watt Lazer Gravür ve Kesici

Elegoo Phecda 10 Watt Lazer Gravür ve Kesici

Ürün yorumu yok
Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 2 İş Günüdür

13.471,09 Kdv Dahil
Havale ile %3 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
407,00 $ 372,34
           
Ürün Kodu 18123418
Ürün Durumu YENİ
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

 ELEGOO Phecda Lazer Gravür ve Kesici

 

 

10W/20W Çıkış Gücü: ELEGOO PHECDA lazer kazıyıcı, 10W/20W çıkış gücü ile yüksek performans ve çok yönlülük sunar. 0,07mm*0,13mm odak noktası (10W: 0,06mm*0,06mm) yüksek enerji yoğunluğu ile kaliteden ödün vermeden 25.000 mm/dk'ya varan hızlara ulaşabilir. Bu, ahşap, bambu, deri, kraft kağıt, paslanmaz çelik ve alüminyum dahil olmak üzere çok çeşitli malzemeleri kazıma veya kesme kabiliyetine sahip olmasını sağlar.

Geniş Gravür Alanı: Makine ayrıca 400 x 400 mm /15,75x15,75 inçlik cömert bir gravür alanına sahiptir ve size büyük projeleri üstlenmeniz veya aynı anda birden fazla parçayı gravür etmeniz için yaratıcı özgürlük verir. Ayrıca, yüksekliği ayarlanabilen lazer kafası ve ayarlanabilir yükselticileri, farklı yükseklikteki nesneleri kolaylıkla kazımanızı sağlar.

Duman Filtreleme Egzozu: Temiz ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak için lazer kafası, kazıma sırasında oluşan dumanı ve tozu etkili bir şekilde emen bir duman egzoz filtresi ve çift soğutma fanı ile donatılmıştır. Filtre kartuşu, filtrenin kolayca çıkarılması ve değiştirilmesi için çıkarılabilir bir kapağa sahiptir.

Çoklu Çalıştırma Yöntemleri: ELEGOO Phecda lazer kazıyıcı, size kolaylık sağlamak için birden fazla çalıştırma yöntemi sunar. Uzaktan WIFI işlemi ve özel gravür (telefonunuz makinenin wifi ağına bağlı olmalıdır) için bir mobil Uygulama aracılığıyla makineyi kontrol edebilir, bir USB kablosu veya TF kartı kullanarak veri aktarabilir ve daha fazla esneklik için LightBurn ve LaserGRBL yazılımını destekler.

Manyetik Gölgeleme Plakası: Phecda'nın öne çıkan özelliklerinden biri, yarı saydam manyetik gölgeleme plakasıdır. Bu yenilikçi yapı, gözlerinizi zararlı UV ışığından korur ve aynı zamanda ışık noktası gravür izini gözlemlemek için lazer filtreleyen şeffaf bir kapak işlevi görebilir. Ek olarak, duman filtresinin verimliliğini artıran bir duman toplama cihazı olarak da kullanılabilir. Daha da fazla güvenlik için, makine gözlerinizi koruyan gözlüklerle birlikte gelir.

Güvenlik Koruması: Alev algılandığında anında duran ve bip sesi çıkaran dahili sensörü sayesinde ELEGOO Phecda ile güvenlik en yüksek önceliğe sahiptir. Çalışma sırasında makine yanlışlıkla hareket ettirilir, eğilir veya döndürülürse, duraklar ve alarm verir.

 

 

 

 

 

Yüksek Hassasiyette Gravür ve Kesim

 

PHECDA lazer kazıyıcı ve kesici, 20W/10W'lık bir çıkış gücü ve 0,07mmx0,13mm'lik (10W: 0,06mmx0,06mm) bir odak noktası sunarak, gravür veya kesme işlerinde 1000'e varan bir hızda inanılmaz derecede ince ayrıntılar oluşturmanıza olanak tanır. 25000 mm/dak. Makine, 14 mm'ye kadar ıhlamur tahtaları da dahil olmak üzere çeşitli malzemeleri işleyebilir (10 W çıkış, 8 mm'ye kadar ıhlamur tahtasını kesebilir).

 

 

 

 

 

 

400x400mm Gravür Alanı

 

Lazer oyma makinesi, günlük DIY ihtiyaçlarını karşılamak için 400x400mm/15.75x15.75 inçlik geniş bir oyma alanına sahiptir ve büyük sanat projelerini işlemek için mükemmeldir. Silindirik bir yüzeye kazımak için döner ataşman ve daha temiz kesimler için hava desteği gibi eklentiler de mevcuttur (Ayrı olarak satın alınması gerekir).

 

 

 

 

Kararlı ve Sessiz Hareket

 

Makine çerçevesi, özellikle yüksek hızlarda çalışırken dayanıklılık ve stabilite için alüminyum alaşımdan yapılmıştır. Yüksek kaliteli sessiz sürücü motoru, titreşimi ve çalışma sesini azaltır. Havacılık sınıfı POM V-tekerlekleri ultra sessiz, yüksek hassasiyetli ve aşınmaya dayanıklıdır; Y ekseninin iki sıra 3 + 3 V-tekerlek, V-oluklu kızak rayı ve yüksek gerilim ile birleştirilmiştir zaman kayışı, lazer modülünün kararlı, sessiz ve hassas hareketini sağlar.

 

5877

Elegoo Phecda 10 Watt Lazer Gravür ve Kesici

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?