Bişeyler yapalım

 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Elegoo Mercury Xs Paket Yıkama ve Kürleme Makinesi

Ocak Sonu Teslim

Ürün yorumu yok
Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 30 İş Günüdür

5.361,96 Kdv Dahil
Havale ile %3 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
162,00 $ 148,20
           
Ürün Kodu 11523371
Ürün Durumu YENİ
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

ELEGOO Mercury XS Bundle Washing and Curing Station

 

360° çepeçevre pozlama: Son kürleme istasyonu, 2 L şeklinde ışık çubuğu kullanır (her biri dahili 14 UV LED ışık) ve döner tablanın altına 4 UV LED boncuk ekler. 360° otomatik dönen döner tabla ve 3B baskıların köşelerini ve yarıklarını ve içini iyileştiren bir el tipi UV lambasıyla çalışın, böylece tüm model çıkmazlar olmadan iyice sertleştirilir.

Çift yıkama ve sertleştirme işlevi: ELEGOO Mercury XS, 3D baskılı modellerin sertleşmemiş reçinesini çıkarmak ve baskı kalitenizi optimize etmek için temizleme ve sertleştirme ikili işlevine sahip 1 yıkama istasyonu ve 1 son sertleştirme istasyonu içerir ve son işlemlerinizi basitleştirir ve verimli.

Geniş yıkama hacmi: 7000 ml'lik büyük kapasiteli sızdırmaz su deposuyla, ELEGOO Saturn ve Mars 3 tarafından basılan büyük modelleri doğrudan yıkayabilir veya önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlayan ve üretkenliğinizi artıran partiler halinde temiz parçaları yıkayabilirsiniz.

Kolay ve sezgisel kullanımTek bir düğmeyle, makineyi açmak için sadece basın ve basılı tutun, ardından yıkama veya sertleştirme için uygun bir süre ayarlamak için düğmeyi çevirin ve modelleriniz kısa sürede hazır olacaktır. UV kapağı, ultraviyole ışınların %99,9'unu bloke edebilir ve post-kürleme sırasında görüşünüzü koruyabilir.

Geniş Uyumluluk: ELEGOO Saturn veya Mars 3 3D yazıcılar ve piyasadaki en benzer yapı hacimli LCD/DLP/SLA 3D reçine yazıcılarla doğrudan uyumlu olup, 3D reçine baskı sonrası işlemenizi basit, profesyonel ve verimli hale getirir.

 

NOT: Mercury XS Paketi,  Mars 3 Pro 3D Yazıcı ve Saturn 2 3D Yazıcı  ile mükemmel uyum sağlar , ancak Saturn 2'nin baskılarını yıkamadan önce yapı plakasının tutamacını çıkarması gerekir.

 

Gerçek Kapsamlı Kürleme  

2 adet ayarlanabilir L-şekilli ışık çubuğu ve 360° dönen döner tablanın altında artırılmış 4 LED ışık, Fresnel lensle eşleşerek 405nm'lik tek tip dalga boyuna sahip UV ışığı yayar ve modelin her açıdan eşit şekilde pozlanmasını sağlar.

Ek olarak, daha pürüzsüz yüzey ve inanılmaz baskı kalitesi için 3D baskılı parçaların içini veya köşelerini ve çatlaklarını sertleştiren bir el tipi UV lambası vardır ve aynı zamanda monte edilmiş modelleri iyileştirmek için idealdir.

Güçlü Durulama

7,5 litrelik su kabı, modellerin yüzeyindeki fazla reçineyi etkili bir şekilde çıkarmak ve sıvı sıçramasını ve buharlaşmayı önlemek için kauçuk sızdırmazlık bandı ve güçlü türbin kanadı ile tasarlanmıştır. 2 temizleme yöntemi: sepet yıkama, modeli çıkarın ve temizlik için sepete koyun; süspansiyonlu yıkama, temizlik için baskı platformunu doğrudan temizleme rafına asın.

Kullanışlı Çalıştırma Ayarları

Yıkama ve sertleştirme işlevlerini kolayca çalıştırmak için düzgün bir arayüz ile açmak için düğmeyi 3 saniye basılı tutmanız yeterlidir. Ayar süresi ihtiyacınıza göre maksimum 30 dakika olarak ayarlanabilir.

UV Koruma Kapağı

Kürleme makinesinin şeffaf kapağı, reçine katılaşma oranını iyileştirmek ve kürleme işlemi sırasında görüşünüzü korumak için ultraviyole ışınları %99,9'a kadar bloke edebilir. Bir güvenlik seçeneği, kapağı çıkardığınızda UV ışıklarını otomatik olarak kapatır.

Ayrı Kürleme Ve Yıkama

Çift bağlantılı bir adaptör, biri temizlik, diğeri sertleştirme olmak üzere kürleme ve temizlik işlerini aynı anda gerçekleştirmenize olanak tanıyarak size zaman kazandırır. Yıkama ve sertleşme tamamlandığında, bulunduğunuz yerde pürüzsüz ve temiz parçalar hazırdır.

OPERASYON TALİMATLARI

Model basıldıktan sonra lütfen modeli makineye koymadan önce temizleyiniz ve fön ile kurutunuz.
Sertleşmeden sonra model sararırsa, lütfen sertleşme süresini azaltın. Aşırı kürleme sarımsı bir modele yol açacaktır.
Önerilen ortam sıcaklığı 0-40 derece, ortam nem sıcaklığı ise %20-%50'dir.
Aşırı ısınmayı önlemek için lütfen bir seferde 40 dakikadan fazla kullanmayın.
Sertleşme Süresi: Model çapı 30 mm'den küçük ise, kürlenme süresinin 2 dakika olması önerilir. Modelin yüzey yapısı karmaşıksa, kürlenme süresinin uygun şekilde arttırılması önerilir.
Özel Notlar: Akan su ile yıkanması daha iyi olan suda yıkanabilir reçine ile basılmış 3D modeller için yıkama işlevi pek uygun değildir.

 

ELEGOO Mercury XS YIKAMA Makinesi

 

Kontrol Yöntemi: Düğme + Düğme
Nominal Güç: 12W
Giriş Voltajı: 110V/240V 50/60Hz
Zaman Ayarı: 0-30dk
Makine Boyutu: 255mm*155mm*385.5mm
Maksimum Yıkama Hacmi:
 (platformlu)180mm*121mm*153mm 
 (platformsuz)201mm*124mm*255mm
Makine Net Ağırlığı: 2.27kg

 

ELEGOO Mercury XS CURE Makinesi

 

Kontrol Yöntemi: Düğme + Düğme
Nominal Güç: 36W
Giriş Voltajı: 110V/240V 50/60Hz
Zaman Ayarı: 0-30dk
Makine Boyutu: 246mm*230mm*363.5mm
Maksimum Kürlenme Boyutu: 200mm*260mm
Makine Net Ağırlığı: 2.4kg

 

 

2289

ELEGOO Mercury XS

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?