Bişeyler yapalım

 

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Elegoo Mercury 2,0

Şubat Sonu Teslim

Ürün yorumu yok
Bu Ürünün Kargoya Veriliş Süresi 30 İş Günüdür

5.328,86 Kdv Dahil
Havale ile %3 indirim
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
161,00 $ 147,29
           
Ürün Kodu 11523372
Ürün Durumu YENİ
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler

ELEGOO Mercury Plus 2 in 1 Washing and Curing Station V2.0

 

Yükseltme Koruma Fonksiyonu: Temizleme işlemi sırasında alkolün buharlaşmasını önlemek için sızdırmaz yıkama. Fansız kürleme modu, kullanımı daha sessiz hale getirir. UV önleyici kapak, gözlerinizi korumak için ultraviyole ışınların %99,95'ini engelleyebilir.

Akıllı Sertleştirme ve Yıkama: Ön TFT ekranı ayar süresini ve kalan süreyi doğrudan görüntüleyebilir ve işlem basit ve sezgiseldir. Dahili 16 adet 405nm UV LED ve 360 ??derece dönen döner tabla ile modeli eşit şekilde kürleyebilirsiniz.

Esnek Yıkama Modu: Modeller, ayrı ayrı temizlenmek üzere bir temizleme sepetine yerleştirilebilir veya üzerine modellerin bulunduğu yapı plakasını monte edip birlikte yıkayarak kürleşmemiş reçineyle doğrudan teması önleyebilir. Platform braketinin yüksekliği, kovadaki sıvı seviyesine uyacak şekilde ayarlanabilir.

İdeal Uyumluluk: ELEGOO Mars, Mars Pro, Mars C, Photon, Photon s vb. gibi LCD/DLP/SLA 3D yazıcıların çoğuyla uyumludur ve 3D reçine baskılarınızı yıkamak ve iyileştirmek için ideal bir destek sağlar.

Özel Notlar:  Yıkama işlevi, akan su ile yıkanması daha iyi olan suda yıkanabilir reçine ile yazdırılan 3D modeller için pek uygun değildir.

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kontrol Yöntemi: Dokunmatik düğme
Nominal Güç: 48W
Giriş Voltajı: 100V/240V 50/60Hz
UV Işığı: 405 nm (8+8)
Zaman Ayarı: 0-30dk
Makine Boyutu: 200mm*200mm*352mm
Maksimum Sertleşme Boyutu: φ140*165mm
Maksimum Yıkama Hacmi: 124mm*90mm*110mm(platformlu) 131mm*90mm*220mm(platformsuz)
Makine Net Ağırlığı: 3.8kg

1 makineye entegre edilmiş ikili yıkama ve kürleme işleviyle, masaüstü alanınızı büyük ölçüde koruyabilir. Şimdi, yıkama işlemi sırasında alkolün buharlaşmasını etkili bir şekilde engelleyebilen ve sağlığınızı koruyabilen kapalı yıkama işlevi eklenmiştir. 
Kürleme modunun fansız tasarımı, gürültü seviyesini azaltarak size daha keyifli bir deneyim sunar.

 

Yükseltilmiş güvenlik

Kapalı yıkama, yıkama işlemi sırasında alkolün uçmasını önler ve sağlığınızı korur. UV önleyici kapak, gözlerinizi korumak için ultraviyole ışınların %99,95'ini engelleyebilir. 

 

Sertleşirken daha az gürültü

Fansız tasarım, kürleme işlemi sırasında bile daha az gürültü olmasını sağlayarak çıktıya daha fazla odaklanmanızı sağlar.

 

360° çepeçevre kürleme

360 derece dönebilen döner tabla, modelin her detayını hızlıca kürleyebilir ve modeli mükemmel hale getirebilirsiniz.

 

Güçlü kürleme modu

Modeli hızlı bir şekilde iyileştirmek için yerleşik 16 adet 405nm bir UV kürleme lambası yuvasının güçlü UV Işığı.

 

Akıllı çalışma modu

Düğmeye dokunun, ayar süresini ve kalan süreyi görebilirsiniz ve kürleme tamamlandığında makine bip sesi çıkararak zamandan ve emekten tasarruf sağlar.

 

Esnek temizleme yöntemi

 

Platform ile yıkayın

Yazdırılan model yapı platformundan çıkarılmamışsa, lütfen yapı platformunu ayarlanabilir platform desteği üzerine kurun (platform desteğinin yüksekliği kovadaki sıvı seviyesine göre ayarlanabilir, maksimum model yüksekliği 120 mm'dir), ve ardından temizlemeye başlamak için platform braketini sütunun üstüne asılacak şekilde ayarlayın.

 

Kova ile yıkayın

Yazdırılan model yapı platformundan çıkarılmışsa, modeli temizleme sepetine koymanız (modelin maksimum yüksekliği 160 mm'dir) ve modeli temizlemeye başlamak için temizleme sepetini sütunun üstüne asmanız gerekir. 15 mm'den büyük modeller bu temizleme seçeneğini kullanabilir. Bazı küçük modeller bir kovada birlikte temizlenebilir.

 

 

1529

ELEGOO Mercury Plus

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?