Bişeyler yapalım

Hesabım

Üye Girişi / Üye Ol

Anycubıc Reçine 1 Kg

Sla Reçine

Ürün yorumu yok
Aynı Gün Kargo   ( 14:00 kadar alınan ürünler için geçerlidir. )
%26 indirim
1.133,57
839,68 Kdv Dahil
Havale ile 814,49 Kdv Dahil (%3 indirim)
| Tüm Ödeme Seçenekleri |
26,00 $ 24,10
ÖZELLİK SEÇİNİZ
REÇİNE RENGİ
REÇİNE RENGİ
 
           
Ürün Kodu 1618188
Ürünü Paylaşın
Pinterest Linkedin
    Benzer Ürünler
 • Profesyonel LCD kalıplama reçinesi: LCD düşük ışık kaynağı oluşumunu optimize edin ve baskı verimliliği, piyasa uyumlu DLP / LCD / SLA reçinesinden daha yüksektir. Reçine yalnızca reçinenin LCD modeli için tasarlanmıştır, DLP veya SLA makinesi önerilmez.
 • Yüksek hızlı katılaşma: Bu reçine, kalıplanmış parçaların mukavemetini sağlar ve aşırı büzülme yapmaz, aynı zamanda baskı hızını iyileştirir, kürleme süresini kısaltır ve LCD makinelerinin baskı verimliliğini mümkün olduğunca artırır.
 • Modelin güçlü yapışması ve şekillendirme sonrası kolay sökülmesi: Sadece yüksek baskı ve hassasiyet başarı oranı değil, aynı zamanda reçine serbest bırakma kuvveti ve yapışmayı en aza indirgemek, böylece şekillendirme platformuna takılan modelin kolayca kürekleyebilmesi ve düşük viskozitesi daha kolay hale getirir. Makineyi ve modeli temizlemek için.
 • Malzeme sert ve sağlamdır: Kürek modelindeki güçlü malzeme, modelin parçalanmasına kolayca yol açabilir, ancak çok esnek malzeme, kalıplama doğruluğunu ve estetiğini etkileyecek baskı çekme deformasyonu veya kırılmasının ayrıntılarına eğilimli olacaktır.
 • Modelin performansı sabittir: Reçine, farklı iklim koşullarında stabildir ve ayrıca depolanması kolaydır, diğer reçinelerin eksikliklerinin üstesinden kolayca nemle yumuşama ve çevresel korozyonu giderir

Ürün Açıklaması

Parametre bilgileri: 

 • Ana malzeme: reçine monomer ve foto başlatıcı
 • Maruz kalma parametreleri: Alt maruz kalma süresi(leri) 20-60s, normal maruz kalma süresi(leri) 5-15s

 Önlemler: 

 • Depolama yöntemi: 
 1. Oda sıcaklığında ışık contalarından uzak tutun (güneş ışığı çok fazla UV ışığı içerir, ışığa duyarlı reçineyi katılaştırır. Testten sonra ışık, UV ışığı olmadığı sürece etkilenmez).
 2. 15 ? -35 ? ortam sıcaklığında tasarruf edilmesi önerilir, sıcaklık ne kadar düşükse reçinenin viskozitesi o kadar yüksek olur. Kapalı saklama, aşırı toz veya nem baskı kalitesini etkileyebilir. Güneş ışığı çok fazla UV ışığı içerir, ışığa duyarlı reçineyi katılaştırır. 
 • Kullanım: 
 1. Kullanmadan önce iyice çalkalayın, güneş ışığının çok olduğu yerlerde reçine kullanımını yasaklayın.
 2. Cilt ile doğrudan temastan kaçınmak ve odayı havalandırmak için kullanmadan önce eldiven giyin.
 3. Yanlışlıkla temas, mümkün olan en kısa sürede bol su kullanarak durulayın. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız, zamanında tıbbi yardım alın.
 4. Basılı modellerin yaklaşık 30S temizlemek için yüksek konsantrasyonlu alkol kullanması gerekir (önerilen konsantrasyon %95 veya daha fazla, ne kadar yüksekse o kadar iyidir).
 5. Reçine teknesindeki reçineyi kullanılmayan reçineye dökmeyin, reçine kirliliğini önlemek için reçineyi reçine teknesinde uzun süre bırakmayın, baskı etkisini etkiler (reçine olmadan uzun süre hava geçirmez kaplara sokulabilir veya plastik sargı gölgeleme tasarrufu ile kapatılmıştır).
 6. Reçine 18 aya kadar raf ömrüne sahiptir.

 

1

 

 
2527

SLA REÇİNE , ANYCUBIC REÇİNE

whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
whatsapp
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?